Odeszli od nas

Odeszli od nas w 2021
ś.p. Aleksandra Mickiewicz długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p. Sabina Kopiec długoletni członek Koła Gdańsk-Oliwa
ś.p. Alina Tajlor długoletni członek Koła Gdańsk- Oliwa
ś.p. Miłaszewicz Janina członek Koła Gdańsk-Przymorze
ś.p. Lewandowska Zuzanna członek Koła w Gdyni
ś.p. Janina Chomicka była Prezes Koła Gdańsk-Wrzeszcz
ś.p. Barbara Sawicka długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście,
ś.p. Włodzimierz Mikuć długoletni członek Koła Sopot
ś.p. Romuald Chabros długoletni członek Koła Sopot
ś.p. Zdzisław Niecikowski długoletni członek Koła Sopot
ś.p. Janina Formella długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p. Antoni Łobaczeswki długoletni członek Kołą Gdańsk-Oliwa członek Zarządu Koła.
ś.p. Teresa Gromek długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Eleonora Mieczkowska długoletni członek Koła Gdańsk -Przymorze
ś.p. Zofia Pawłowska długoletni członek koła w Sopocie i sekretarz tego Koła.
ś.p. Danuta Płocka-Pawlonka długoletni członek Koła w Oliwie
ś.p. Zofia Kubczyńska długoletni członek Koła na Przymorzu

Odeszli od nas w 2020
ś.p. Józefa Kierzkiewicz długoletni członek Koła w Gdyni była Sekretarz Koła 
ś.p. Wanda Żywicka członek Koła w Wejherowie
ś.p. Aleksander Ryziński  Prezes Koła w Gdyni w latach 1991 – 2018, członek  Zarządu Głównego Związku Sybiraków od 2018r Honorowy Prezes koła w Gdyni
ś.p.Mieczysław Juraszek członek koła w Gdyni, odznaczony orderem Virtuti Militari
ś.p. Anastazja Szabanowicz długoletni członek Koła w Oliwie
ś.p. Zofia Szymczyk długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p.Anna Kos długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p Zygmunt Kisielewski długoletni członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz
ś.p. Janusz Sokołowski długoletni członek Koła Gdańsk – Śródmieście
ś.p.Janina Piechota długoletni członek Koła Gdańsk-Oliwa
ś.p.Adam  Aniśkiewicz  długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p.Barbara Poniatowska  długoletni członek Koła Gdańsk -Oliwa
ś.p. Jolanta Michałowska długoletni członek Koła Gdańsk-Oliwa
ś.p. Zofia Wilczyńska długoletni członek Koła Gdańsk -Oliwa
ś.p Tadeusz Kisielewski długoletni członek Koła Gdańsk-Oliwa
ś.p. Romuald Kacynel długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Teresa Meier długoletni członek Koła w Wejherowie
ś.p.Julian Adamowicz długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście, Członek Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego Związku Sybiraków w Gdańsku.
ś.p. Wacława Wawrzynowicz długoletni członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz
ś.p. Henryk Herbut długoletni członek Koła Gdańsk-Sródmieście
ś.p.Remigiusz Łada długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p. Sikorska Maria długoletni członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz
ś.p. Macanowicz Teresa długoletni członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz

Odeszli od nas w 2019r
ś.p. Bohdan Ancerewicz długoletni członek Koła Gdańsk -Śródmieście
ś.p. Jan Bujko długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Bernard Jan Hebel długoletni członek Koła w Tczewie, były Prezes tego Koła
ś.p. Maria Kiszkiel  długoletni członek Koła Gdańsk – Śródmieście
s.p. Mirosław Misztak  długoletni członek Koła  Gdańsk -Wrzeszcz

.Odeszli od nas na wieczny spoczynek w 2018r

ś.p Edmund Pogonowski długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p Franciszek Trusz długoletni członek Koła w Gdyni
ś.p.Zygmunt Chodorowski długoletni Członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz
ś.p. Maria Sadowska była Przewodnicząca Komisji Charytatywnej, długoletni Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Aniela  Łaszewicz  Członek Koła Gdańsk – Śródmieście
ś.p. Józef Ptak długoletni Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
śp.Cezary  Juchnowicz były Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Kola Gdańsk- Śródmieście
śp. o Jan Jarosz długoletni członek Koła Gdańsk – Śródmieście
śp. Franciszka Krośnicka długoletni członek Koła Gdańsk -Wrzeszcz
ś.p. Maria Wołkowicz  długoletni członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p Włodzimierz Kit Członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz

Odeszli od na  wieczny spoczynek w 2017r
ś.p, Henryk Klentak długoletni członek Koła Gdańsk-Przymorze
ś.p.Honorata Fostacz Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p.Teresa Pawłowska Członek Koła Gdańsk-Przymorze
ś.p. Bronisława Jesionowska Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Henryk  Alchimowicz Członek Koła Tczew
ś.p. Roman Zubel Członek Koła Gdańsk-Przymorze
śp. Anna Petlik Honorowa Prezes Koła Gdańsk-Oliwa
śp. Henryk Kłoczko długoletni Członek Związku Sybiraków  Koła Gdańsk  Śródmieście
śp. Janina Lis długoletni Członek  Związku Sybiraków Koła Gdańsk Śródmieście
śp. Maria Kleczkowska długoletni członek Związku Sybiraków

Odeszli od nas na wieczny spoczynek w 2016r
ś.p. Wincenty Piecewicz członek Koła Gdańsk-Śródmieście
ś.p. Stanisław Stachowicz długoletni członek koła Gdańsk-Przymorze
ś.p. Alicja Kwapisz członek Koła w Gdyni
ś.p. Jan Tyszka Członek Koła Gdańsk-Śródmieście oraz Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Gdańsku

Odeszli od   nas  na wieczny spoczynek w 2015r
s.p Bronisław Wąsowicz Członek Koła Gdynia
s.p Felicja Okulicz Członek Koła w Gdyni
s.pZbigniew Jan Nowak Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
s.p Fulgenty Raubo Członek Koła Gdańsk-Śródmieście
s.p  Roman Awsiej  Członek Koła Gdańsk-Śródmiescie
s.p. Hanna Bydlińska Członek Koła Sopot
s.p. Irena Zakotti  Członek Koła Sopot
s.p.  Wanda Trypucka  Członek Koła Gdańsk-Przymorze
s.p. Marian Pepera  Członek Koła Gdynia
s.p. Edward Lech Członek Koła Gdynia
s.p. Marian Hrynaszkiewicz Członek Koła Gdańsk – Oliwa
s.p Helena Suchecka długoletni Członek Koła Gdańsk-Wrzeszcz

Odszedł  od nas na wieczny spoczynek w 2014 roku
s.p. Jan Marszałkowicz długoletni V-ce Prezes Zarządu  Oddziału Wojewódzkiego Związku Sybiraków w Gdańsku.

W 2014r odeszli od nas na  wieczny spoczynek długoletni członkowie Gdańskiego Oddziału Związku Sybiraków:
ś.p Helena Włoch , Władysław Bogdanowicz, Bolesław Borucki, Roman Dubalski, Wacław Figura, Wacław Gajewski, Timofiej Hołubowski, Irena Juniewicz, Władysława Kamrowska, Zofia Kilian , Bronisław Kiszkiel, Wilhelm Kochański, Maria Koszykowska, Zuzanna Kozikowska, Tadeusz Kozłowski, Mirosław Kurek, Leokadia Łomowska, Józefa Łuczkowska, Andrzej Markiewicz, Janina Michalska, Florian Noculak, Leokadia Orłowska, Helena Podkowicz, Zbigniew Puchalski, Raciejewska Józefa, Krystyna Ratowska-Rola,  Andrzej Szmidt  Edward Śpieczonek, Henryk Straszewicz, Józef Szumski, Jan Taczała, Wysocki Zygmunt , Czesław Zachacz, Mieczysław Ziemacki, Bronisław Ziemiński